Ľubica Rumpliová - Bzučo

Ľubica Rumpliová - Bzučo
Jarmočná 356/53
992 01 Modrý Kameň
0905 287 261
lubica.rumpliova@gmail.com

Každý remeselník má svoj príbeh. Ten môj začína časopisom a fotkami nádherných medovníkov. Prvých 5 rokov som chcela každý deň skončiť....Všetko bolo pokus-omyl… pokus-omyl… to je tak, keď si banská meračka a geologička myslela, že medovníky vyrobí ľavou zadnou. No nevyrobila...Všetko som sa musela naučiť. A bolo veľa učenia a aj veľa sĺz... Už ich vyrábam 23 rokov a tentokrát som každý deň vďačná za to,že moja tvrdohlavosť sa pretavila na lásku ku pečeniu,zdobeniu a vymýšľaniu stále nových, krajších a zdravších medovníkov.

Sortiment je pomerne bohatý klasické, jarmočné, remeselné-čipkované, glazúrované,ornamentálne, 2D medovníky a iné...., 3D krajinky, kostolíky, domčeky-Vianočné,Veľkonočné, svadobné a iné...., časom čučoriedkové, levandulové, zázvorové, cereálne, špaldové, ražné, bezlepkové a iné...., a na vrchole medovníky pre labužníkov-Mňamká.

Z medovníkového cesta sa dajú vytvoriť neuveriteľné výrobky, kde sa potešia nielen oči, ale aj mlsný jazýček...len medovníkové cesto, upečenie a nazdobenie potrebuje svoj čas. Niektorý výrobok mám v rukách aj 15-20 krát..., kým je hotový medovník.

V roku 2014 som sa stala- Líderka roku 2014-Remeselník roka. Titulov a výhier mám už zopár, ale tento si cením najviac...

Zo všetkého najviac- Milujem svoju prácu...

 

© Copyright produktnovohrad