Informácie o výrobcovi

Volám sa Erika Kováčiková a mojou vášňou je koža. Jej vôňa, pocit, ktorý vo mne vyvoláva kontakt s ňou, jej úžasné vlastnosti a široké možnosti využitia. Láska k tomuto prírodnému materiálu ma drží už od roku 2005, keď som sa práci s ňou začala venovať inšpirovaná manželom kovorytcom, pri výrobe na mieru šitých púzdier k nožom.

Všeobecné informácie o produkte/produktoch:

Od tej doby som ponuku kožených ručne vyrábaných produktov rozšírila a medzi mojich zákazníkov pribudli čitatelia kníh, parádnice, ľudia, čo peniaze držia radšej v mešci než na bankovom účte aj milovníčky luxusných kožených kabeliek a peňaženiek. Všetky výrobky, úžitkové aj dekoratívne predmety vyrábam z rôznych druhov kože. Každý výrobok je jedinečným originálom. Veľmi rada pracujem s vlastnou kreativitou, ale tiež dám na fantáziu svojich klientov, pokiaľ sa jedná o prácu na mieru.

 Predajné miesto:

Priamo u výrobcu po predchádzajúcej dohode. na miestnych trhoch a jarmokoch

V LC obchodíku  „Karpaty Slovakia„ na Železničnej stanici.

 Ďalšie predajné miesta:

Vybrať si svoj kožený prírastok, v podobe obalu na knihu, peňaženky, kabelky, náušníc, prívesku, kľúčenky, púzdra na nôž....a.i., si môžete na stránke :   http://www.robertkovacik.com/manzelka.htm  

Internetový obchodík:

https://www.sashe.sk/Erci

 alebo na FB : https://www.facebook.com/rucna.praca.eri/?modal=admin_todo_tour

 

© Copyright produktnovohrad