Ondrej Gajdoš,/Vidiná/

,,Zázrak prírody, najcennejšie zlato,,

Aj tak hovoria medu, ktorý je pre niekoho len sladkou pochúťkou ,no v skutočnosti ide o neskutočne zdravý poklad z prírody.

Včelia farma Ondreja Gajdoša s názvom Včelí kút, Vám prináša 100% prírodné produkty najvyššej kvality.Rôzne druhy medov: kvetový, agátový,kvetový-lesný a medovicový, včelí peľ, propolisovú tinktúru.

Kvetový med je med zlatistej farby ktorý včely prinášajú  z nektáru kvetov, ovocných a lesných stromov z okolia Lupoče a Lehôtky.Je príjemnej chuti s vôňou po divých čerešniach. Pomerne rýchlo kryštalizuje.

Agátový med je med veľmi svetlej farby príjemnej chuti a charakteristickej jemnej arómy.Pochádza z nektáru agátových stromov z okolia Lipovian.Tento med zostáva dlho tekutý vďaka vysokému obsahu fruktózy.

Med kvetový lesný je hnedastý med  z kvetov lúk a lesov z okolia Lupoče. Med má výraznú arómu hlavne po kvetoch malín,černíc a líp…

Z týchto lahodných medov pripravujeme aj kvalitnú medovinu Včelí kút výnimočnej chuti a vône.

Informácie o výrobcovi:

Ondrej Gajdoš včelári od roku 2013 kedy si založil včeliu farmu Včelí kút. V roku 2016 získal výučný list v odbore včelár. O včelárenie sa zaujíma veľmi aktívne a v súčasnosti sa stará o cca 70 včelích rodín, ktoré má rozmiestnené na troch včelniciach v peknom prostredí regionu Novohrad v Lipovanoch, Lehôtke a nad obcou Lupoč pod Páríšom.

Predajné miesto: Priamo u výrobcu po predchádzajúcej dohode kde Vám radi poskytneme viac informácií o produktoch a ponúkneme aj lahodnú ochutnávku. Ďalšie predajné miesta: predajňa Zrnko bio v Zlatej uličke v Lučenci

© Copyright produktnovohrad