Emília Meszárosová, /Fiľakovo/

Všeobecné informácie o produkte/produktoch:

Prírodné mydlá  s kozím mliekom ,  Nechtíková masť 

Slovenská značka mydiel "  Dedinské dievčence "  vyrába  prírodné produkty starostlivosti o pokožku s kozím mliekom, olivovým olejom, čistých esenciálnych olejov, bylín a včelieho vosku.  Poskytujú prirodzenú úľavu  pri kožných problémoch ako je akné, psoriáza, atopický ekzém.  Všetky produkty sú vyrábané  ručne v malých sériách pre zabezpečenie čerstvosti.  Značka  "  Dedinské dievčence." bola založená  v roku 2015.

Postupom času sa náš sortiment rozšíril od neparfumovaných mydiel až po voňavé,  RETRO mydlá na holenie,  nechtíkovú masť s levanduľou, harmančekom, mätou atď... Postupne rozširujeme svoju ponuku..

Rešpekt k prírode a  k životnému prostrediu , trvalo udržateľný rozvoj , miestne zdroje, podpora a rozvoj miestnej ekonomiky  a zachovanie tradičných hodnôt je hlavným poslaním pri výrobe všetkých ich voňavých produktov.

Informácie o výrobcovi

Pani Mészárosová vyrastala na dedine, kde som sa oboznamovala s prírodou od mala a nachádzala v nej múdreho učiteľa. Vzťah a láska k prírode, bylinkám a všetkému živému ostal v nej stále živý. Rada spomína: „Doma sme si odjakživa  vyrábali z nazbieraných byliniek  krémy a masti i rôzne tinktúry. Prírodné produkty  sa stali prirodzeným pokračovaním rodinnej tradície. No chýbali mi tie chvíle z detstva -spomienky na detstvo.“ Preto sa rozhodla začať vyrábať  " niečo "  čo jej bude pripomínať spomienky na: Vianoce,  mamin koláč, rozkvitnutú lúku,  otcov rituál pri holení...  A to ju motivovalo k založeniu značky   Dedinské dievčence.

„Vtedy som pochopia, že sa musím vybrať touto cestou a výsledok nenechal na seba dlho čakať.  Vyrábam mydlá s vôňou : maliny, mäty, medovky, škorice, nechtíka, fialky ...to všetko vo mne prebúdzalo spomienky  detstvo..Tie vône ma preniesli do detských čias“.

Už dlhodobo je jej veľmi blízka myšlienka o založení akéhosi ideálneho miesta pre oddych  a zážitkový odpočinok pre všetky zmysly.

„Miesto, kde pobyt zanechá vo  Vás veľmi pozitívny a upokojujúci účinok...“

Predajné miesta:
Fiľakovo :   Turisticko inform. kancelária Na Hrade
Lučenec :   Ľudový obchod , ul.T.G.Masaryka 29, Zlatá ulička Predajňa Zrnko, Vitamínkovo,  ul. Mieru 13     
Vráble  :     predajňa   Dotyk Prírody, Tržnica ) Hlavná 171
Svidník :     Lekáreň Dermed, ul.Hrabova 735 / 10
Dudince :  Slovthermae  Kúpele Diamant predajňa, Kúpeľná 107
Čierny Balog :   VYDRA  vidiecka rozvojová aktivita
Červený Kláštor :    Rekreačné zariadenie Dunajec, Pieniny Resort : Malý Lipník 96
Ružomberok :    Areál Kozí Vŕšok, Liptovská Teplá 304,
Košice: Turisti. inform. centrum, Hlavná 32
Česká Republika: BioFarma DORA, Jaromerice nad Rakytnou

 

© Copyright produktnovohrad